Szybki kontakt  733 98 88 78
PL EN

activepromo


Daj się poznać dzięki naszym gadżetom :)

Jeśli jesteś zawiedziony dotychczasowymi wynikami sprzedaży, chciałbyś stworzyć bardziej rozpoznawalną markę i sprawić, żeby Twoja firma i jej usługi oraz produkty łatwiej docierały do klientów, to jesteś we właściwym miejscu.

Tworzymy młody, radosny i gotowy do podjęcia każdego wyzwania zespół. Razem możemy stworzyć ciekawe projekty. Dzięki współpracy z nami Twoja firma stanie się bardziej widoczna i przyciągnie wielu nowych klientów, a dotychczasowi chętnie będą do niej wracać.

Kto z nas nie lubi otrzymywać prezentów, drobnych upominków? Chyba każdy z nas lubi:) Jeśli do zakupów, które zrobimy lub do usługi dorzucimy nawet drobny przedmiot z firmowym logo, klient łatwiej nas zapamięta i chętniej do nas wróci. Dzięki takiemu gadżetowi także rodzina i znajomi klienta zobaczą logo naszej firmy i staniemy się rozpoznawalni także w tym gronie, a co za tym idzie - zyskamy nowych klientów. Ci z kolei przyprowadzą swoich znajomych i tak nasze obroty będą stale rosły.

Kolejną ważną i dobrą wiadomością jest to, że upominki wykonamy w bardzo atrakcyjnej cenie. Jesteśmy otwarci na negocjacje, propozycje od Państwa, możemy elastycznie dobrać idealną ofertę. Przy większych zamówieniach lub łączonych również można starać się o lepsze ceny.

Jesteśmy związani z Wrocławiem. A Wrocław to miasto spotkań, otwarte na wszystkich ludzi, dlatego nie ograniczamy się do naszego regionu, ale obsługujemy firmy z całej Polski i Europy. Chętnie zajmiemy się drobnymi klientami i dużymi korporacjami. Zrealizujemy zamówienie na 100 długopisów z nadrukiem i na milion :)